Wpis z czerwca 2016 roku autorstwa Cezarego Grafa z kanału: Cezary Graf

Wpis pojawił się na portalu AlexJones, ale ze względu na nieaktywność portalu w ostatnim czasie zamieszczamy go tutaj aby nie przepadł:

Źrodło: http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/99714-przyszlosc-usa-chin-rosji-i-ue-w-8-punktach

Jest to ciekawy wpis z czerwca 2016 roku, jak dotad ta prognoza zdaje się sprawdzać w 100%.

I
23 czerwca 2016 Brytyjczycy podejmą decyzję o opuszczeniu UE.
Dygnitarze unijni uczynią wszystko by zatrzymać / opóźnić wprowadzenie demokratycznego wyboru w życie. Nie odniosą sukcesu.

II
8 listopada 2016 roku Donald Trump zostanie wybrany na 45 Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Urząd będzie pełnił przez dwie kadencje. Siły zła będą dążyły do zablokowania elekcji lub usunięcia D. Trumpa z urzędu korzystając ze wszystkich dostępnych sposobów. Nie odniosą sukcesu.
Ameryka znowu stanie się wielka.

III
Zostanie nawiązany sojusz strategiczny pomiędzy Federacją Rosyjską i krajami zależnymi od niej oraz USA i krajami zależnymi w celu przeciwstawienia się potędze chińskiej. Starcie zbrojne pomiędzy blokami oznaczałoby unicestwienie życia na planecie zatem współzawodnictwo przybierze charakter ekonomiczny.

IV
Unia Europejska upadnie. Nastąpi dalszy napływ imigrantów z Afryki. Państwa południa zbankrutują i nie będą ratowane. Francja przejdzie ogromne perturbacje i stanie się nacjonalistyczna oraz prorosyjska. Niemcy, Benelux i Kraje Nordyckie demokratycznie wybiorą nowe władze i pod opieką USA zaczną intensywnie współpracować z Rosją.
Zostanie zorganizowana amerykańsko- rosyjsko- polska ekspedycja porządkowa do Europy Zachodniej (boots on the ground) w celu unormowania sprawy z imigrantami.

V
Polskie media przejęte od firm niemieckich przez firmy amerykańskie całkowicie zmienią retorykę.
Mieszkańcy Polski całkowicie zmienią przekonania.

VI
Wschodnia Ukraina w sposób demokratyczny znajdzie się w strefie wpływu rosyjskiego. Zachodnia Ukraina stanie się państwem upadłym (failed state). Linia podziału będzie przebiegała na Dnieprze.
Estonia i Łotwa znajdą się w strefie wpływu rosyjskiego. Litwa zacznie sympatyzować z Rosją.

VII
Bez UE i sztucznego sporu na linii USA – Rosja świat stanie się lepszym miejscem. Gospodarki bloku pro-zachodniego i pro-chińskiego będą rywalizowały jak równy z równym.

VIII
Świat finansów poprzez hiperinflację zostanie zmuszony do odejścia od obecnego ładu monetarnego na rzecz pieniądza opartego o BLOCK CHAIN

Na punkty I i II, w kwestii wyników głosowań, jestem gotowy przyjąć wzajemne zakłady przeciwne: cezary.graf [at] gmail.com

Aktualizacja 9 listopada 2016:

Zachęcam do obserwowania pozostałych 6 punktów. Stanowczo sugeruję odpowiednie ukształtowanie swoich spraw życiowych oraz inwestycyjnych w szczególności względem punktów IV i VIII. Zdarzenia te – podobnie do I i II – będą niosły za sobą oszałamiające okazje inwestycyjne w przypadku zastosowania przez zainteresowanego odpowiednich strategii na różnych płaszczyznach działania.

Cezary Graf